Vienna Sightseeing Tour
Bekijk tours

Karlskirche, de Musikverein, het huis van Mozart en meer

Klassieke concerten in Wenen: zes concerten vergeleken op prijs en reviews

Klassieke concerten in Wenen kosten op deze site van €16 voor een concert van twee uur in de Musikverein met Mozart, Haydn en Beethoven tot €102 voor een dinnershow met Strauss in het Prater. Het concert met de meeste reviews is De vier jaargetijden van Vivaldi in de Karlskirche: €39, 75 minuten, 17.993 reviews met een 4,7, gespeeld door een ensemble op historische instrumenten. Alle zes concerten duren tussen 75 minuten en drie uur en tonen gratis annuleren op de aanbieding; ernaast staat een lichtshow van 30 minuten in de Votivkirche.

De vergulde zaal van de Musikverein met orgel en kristallen kroonluchters

Snel antwoord

Kort gezegd. Voor de laagste prijs: het concert in de Musikverein van €16, twee uur, 4,6 uit 8.383 reviews, op bepaalde avonden met De vier jaargetijden. Voor de meeste reviews: Vivaldi in de Karlskirche voor €39, 75 minuten, 4,7 uit 17.993. Voor Mozart in historische kostuums in de Gouden Zaal: €71. Voor een concert in het eerste huis van Mozart in Wenen: €61, 4,7 uit 2.838.

Klassieke concerten in Wenen in één oogopslag

Vergeleken concerten
6plus één lichtshow
Goedkoopst
€16Musikverein, 2 uur
Meeste reviews
17.993 reviewsVivaldi in de Karlskirche, 4,7
Kortste concert
75 minutenVivaldi in de Karlskirche
Langste
3 uurdinnershow met Strauss in het Prater
In de Musikverein
2 tickets€16 en €71
Met opera en ballet
€48Börse-paleis, 1,5 uur
Best beoordeelde concert
4,7Karlskirche en het eerste huis van Mozart
Gratis annuleren
Alle zevenzoals vermeld op elke aanbieding

Waar de muziek klinkt

Zes concerten op vijf locaties

Twee in de Musikverein, één in de Karlskirche, één in het huis van Mozart, twee met een show.

Twee concerten in de Musikverein

Het concert van €16 duurt twee uur, met Weense klassiekers van Mozart, Haydn en Beethoven, en op bepaalde avonden De vier jaargetijden van Vivaldi; 4,6 uit 8.383 reviews, met de vermelding dat het snel uitverkocht raakt. Het Mozartconcert van €71 noemt de Gouden Zaal in de titel: Mozart en Strauss, gespeeld door musici in historische kostuums, twee uur, 4,6 uit 6.181 reviews. Beide titels noemen de Musikverein, beide duren twee uur, en ze schelen €55; geen van beide zegt welke plaatsen u voor die prijs krijgt.

Vivaldi in de Karlskirche

De vier jaargetijden van Vivaldi, gespeeld door een ensemble op historische instrumenten in de Karlskirche, 75 minuten, €39, 4,7 uit 17.993 reviews: het concert met de meeste reviews op deze site en de op één na meest beoordeelde van alle 65 aanbiedingen. U kunt tot 30 minuten voor aanvang boeken.

Het eerste huis van Mozart in Wenen

€61 voor 1,5 uur, 4,7 uit 2.838 reviews: een concert van een Mozartensemble in het huis, toegang inbegrepen, en de beschrijving wijst op de fresco’s met mythologische taferelen in de Sala Terrena. Boek minstens twee uur van tevoren.

Het Börse-paleis en het Prater

Het concert in het Börse-paleis (€48, 1,5 uur, 4,6 uit 992) voegt operazangers en balletdansers toe aan Weense klassieke stukken; volgens de beschrijving vindt het plaats in een paleis of een concertzaal, dus de locatie kan wisselen. De dinnershow met Strauss (€102, drie uur, 4,6 uit 1.026) combineert klassiekers van Strauss met een Weens diner in een spiegeltent in het Prater.

Ernaast: de lichtshow in de Votivkirche

Geen concert: een licht- en geluidsshow van 30 minuten in de Votivkirche, geïnspireerd op Genesis, €25, 4,8 uit 10.688 reviews. De aanbieding vermeldt dat de show rolstoeltoegankelijk is. Met een halfuur past hij goed vóór een concertavond.

Direct boeken

Klassieke concerten in Wenen die u hier boekt

Zes concerten en één lichtshow. Actuele prijzen en aantallen reviews.

Vienna: Vivaldi’s Four Seasons Concert in Karlskirche
Ensemble op historische instrumenten17.993 reviews
75 min

Vienna: Vivaldi’s Four Seasons Concert in Karlskirche

★ 4.7 · 17,993 reviews

  • 75 minuten, De vier jaargetijden van Vivaldi in de Karlskirche
  • Historisch instrumentarium
  • Minimaal 30 min vooraf boeken
  • Gratis annuleren
€39€31.56 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Vienna: Classical Concert in the World-Famous Musikverein
Raakt snel uitverkocht8.383 reviews
2 h

Vienna: Classical Concert in the World-Famous Musikverein

★ 4.6 · 8,383 reviews

  • Twee uur, werken van Mozart, Haydn en Beethoven
  • De vier jaargetijden van Vivaldi op bepaalde avonden
  • Raakt snel uitverkocht
  • Gratis annuleren
€16€7.80 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Vienna: Mozart Concert at the Musikverein - Golden Hall
Raakt snel uitverkocht6.181 reviews
2 h

Vienna: Mozart Concert at the Musikverein - Golden Hall

★ 4.6 · 6,181 reviews

  • Twee uur, concert met Mozart en Strauss
  • Muzikanten in historische kostuums
  • Raakt snel uitverkocht
  • Gratis annuleren
€71€35.32 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Vienna: Classical Concert at Mozart's First House
Toegangskaarten inbegrepen2.838 reviews
90 min

Vienna: Classical Concert at Mozart's First House

★ 4.7 · 2,838 reviews

  • 1,5 uur, concert in Mozarts eerste huis
  • Toegangskaarten inbegrepen
  • Minimaal 2 uur vooraf boeken
  • Gratis annuleren
€61€40.37 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Vienna: Börse Palace Classical Concert with Ballet & Opera
Operazangers en balletdansers992 reviews
90 min

Vienna: Börse Palace Classical Concert with Ballet & Opera

★ 4.6 · 992 reviews

  • 1,5 uur, Weens klassiek concert
  • Operazangers en balletdansers
  • In paleis of concertzaal
  • Gratis annuleren
€48€31.81 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Vienna: Johann Strauss Dinner Show at the Prater
Weens diner1.026 reviews
3 h

Vienna: Johann Strauss Dinner Show at the Prater

★ 4.6 · 1,026 reviews

  • Drie uur, dinershow met Johann Strauss
  • Weens dinermenu
  • Spiegeltent in het Prater
  • Gratis annuleren
€102€33.94 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Vienna: Light of Creation Votivkirche Immersive Light Show
Licht en geluid geïnspireerd op Genesis10.688 reviews
30 min

Vienna: Light of Creation Votivkirche Immersive Light Show

★ 4,8 · 10.688 reviews

  • 30 minuten, immersieve lichtshow in de Votivkirche
  • Licht en geluid geïnspireerd op Genesis
  • Minimaal 30 min vooraf boeken
  • Gratis annuleren
€25€49.54 / uur
Beschikbaarheid bekijken→

Welke boekt u

Welk concert past bij uw avond

Alle cijfers hieronder komen van de aanbieding zelf.

  • Uw budget ligt onder €46

    Het concert in de Musikverein voor €16 of Vivaldi in de Karlskirche voor €39. Samen goed voor 26.376 reviews.

  • U heeft niet veel meer dan een uur

    Vivaldi in de Karlskirche, 75 minuten. De lichtshow in de Votivkirche duurt 30 minuten, als het geen concert hoeft te zijn.

  • U komt voor Mozart

    Het concert in de Gouden Zaal met musici in historische kostuums voor €71, of het concert in het eerste huis van Mozart voor €61. Ook het programma in de Musikverein van €16 bevat Mozart.

  • U wilt zangers en dansers

    Het concert in het Börse Palace, €48: operazangers en balletdansers met het orkest, 1,5 uur.

  • U wilt dineren bij de muziek

    De Strauss-show in het Prater, €102, drie uur met een Weens diner.

  • U boekt op de dag zelf

    Karlskirche tot 30 minuten vooraf, het Börse Palace tot 15, de Strauss-show tot een uur, de Gouden Zaal en het huis van Mozart tot twee uur. Het concert van €16 staat aangemerkt als waarschijnlijk snel uitverkocht.

Elke tour, actuele prijs

Concertprijzen per uur

Het concert in de Musikverein van €16 komt neer op €7.80 per uur; de Strauss-show op €33.94 per uur inclusief diner; de lichtshow op €49.54 per uur voor zijn 30 minuten.

TourDuurPrijsWat u krijgtPrijs per uurScore
Vienna: Vivaldi’s Four Seasons Concert in KarlskircheEnsemble met historische instrumenten75 min€39De Vier Jaargetijden van Vivaldi in de Karlskirche€31.564,7 · 17.993
Vienna: Classical Concert in the World-Famous MusikvereinDe Vier Jaargetijden op bepaalde avonden2 u€16Werken van Mozart, Haydn en Beethoven€7.804,6 · 8.383
Vienna: Mozart Concert at the Musikverein - Golden HallMusici in historische kostuums2 u€71Concert met Mozart en Strauss€35.324,6 · 6.181
Vienna: Classical Concert at Mozart's First HouseToegangskaarten inbegrepen90 min€61Concert in het eerste huis van Mozart€40.374,7 · 2.838
Vienna: Börse Palace Classical Concert with Ballet & OperaOperazangers en balletdansers90 min€48Weens klassiek concert€31.814,6 · 992
Vienna: Johann Strauss Dinner Show at the PraterWeens diner3 u€102Johann Strauss-dinershow€33.944,6 · 1.026
Vienna: Light of Creation Votivkirche Immersive Light ShowLicht en geluid geïnspireerd op Genesis30 min€25Immersieve lichtshow in de Votivkirche€49.544,8 · 10.688

Het eerlijke antwoord

Zijn de concerten hun prijs waard?

Zes concerten met een score van 4,6 of 4,7, vanaf €16.

Op de cijfers is het concert in de Musikverein van €16 moeilijk te verslaan: twee uur, 8.383 reviews, gemiddeld 4,6. Het Mozart-concert van €71 kost €55 meer voor dezelfde twee uur en dezelfde 4,6, met Strauss op het programma en musici in historische kostuums. De aanbiedingen verklaren het verschil niet, dus controleer in de kalender wat elke prijs omvat voordat u betaalt.

Vivaldi in de Karlskirche heeft het meeste bewijs achter zich: 17.993 reviews, gemiddeld 4,7, voor €39. Het eerste huis van Mozart haalt dezelfde score op 2.838 reviews en voegt het huis zelf toe. De Strauss-show is de keuze voor een avond met eten, maar met €102 is het hier het duurste concert; alleen de muziek kost elders op deze pagina minder.

Zoekt u liever operazang dan een concertprogramma? Operashows en een privé-muziekwandeling worden op een eigen pagina vergeleken.

Opera vergeleken→

Veelgestelde vragen

Klassieke concerten in Wenen: de antwoorden

Wat kost een klassiek concert in Wenen?

€16 voor het concert van twee uur in de Musikverein, €39 voor Vivaldi in de Karlskirche, €48 in het Börse Palace, €61 in het eerste huis van Mozart, €71 in de Gouden Zaal en €102 voor de Strauss-dinershow.

Hoe lang duren de concerten?

75 minuten voor Vivaldi in de Karlskirche, 1,5 uur in het eerste huis van Mozart en in het Börse Palace, twee uur voor beide concerten in de Musikverein, drie uur voor de Strauss-show met diner.

Welk concert wordt het vaakst geboekt?

Naar het aantal reviews: De Vier Jaargetijden van Vivaldi in de Karlskirche, 17.993 met gemiddeld 4,7. Het concert in de Musikverein van €16 volgt met 8.383 en gemiddeld 4,6.

Waar hoor ik De Vier Jaargetijden?

De aanbieding in de Karlskirche draait er volledig om, gespeeld door een ensemble met historische instrumenten, €39. Het concert in de Musikverein van €16 speelt het alleen op bepaalde avonden.

Is er een concert met diner?

Ja: de Johann Strauss-dinershow in het Prater, €102, drie uur met een Weens diner, gemiddeld 4,6 uit 1.026 reviews.

Kan ik op de dag zelf boeken?

Bij de meeste wel, met een uiterste boekingstijd: 15 minuten voor het Börse Palace, 30 voor de Karlskirche, een uur voor de Strauss-show, twee uur voor de Gouden Zaal en het huis van Mozart.

Kan ik annuleren?

Alle zeven aanbiedingen op deze pagina tonen gratis annuleren; de voorwaarden staan bij elke aanbieding.

Verder lezen

Meer gidsen over Wenen

Vienna: Guided Walking Tour of City Center Highlights

★ 4.7 · 5,658 reviews · 2 uur

€25onze topkeuze Bekijk data→