Vienna Sightseeing Tour
Bekijk tours

Twee tours, eerlijk vergeleken

Rondleiding Schönbrunn Palace: twee tours met gids vergeleken

Twee tours op deze site brengen u met een gids Schönbrunn Palace binnen, en bij beide slaat u de rij bij de kassa over. De tour van €16 is een Highlights Tour langs 22 paleiszalen, of alleen een tuinentour met een erkende gids, een tot tweeënhalf uur, 4,8 uit 8.090 reviews. De tour van €60 duurt twee uur, door de staatsievertrekken en de tuinen, 4,8 uit 1.990 reviews. Voor de Hofburg en het Sisi Museum, of het Belvedere, zie de drie paleistours verderop.

De gele gevel van Schönbrunn Palace achter bloemperken met rode, witte en paarse bloemen

Snel antwoord

Kort gezegd. Boek de tour van €16: die heeft vier keer zoveel reviews als de andere, dezelfde score van 4,8, en kost €44 minder. Kies de tour van €60 als u één vast bezoek van twee uur wilt dat zowel de staatsievertrekken als de tuinen omvat.

Rondleidingen Schönbrunn Palace in één oogopslag

Tours in Schönbrunn
2beide met gids, beide zonder wachtrij
Goedkoopst
€1622 zalen, of alleen de tuinen
Meeste reviews
8.090 reviewsscore 4,8
Vast twee uur
€60staatsievertrekken en tuinen
Prijsverschil
€44dezelfde score voor beide
Hofburg en Sisi Museum
€532 tot 2,5 uur, met gids
Upper Belvedere
€24toegangsticket, zonder gids
Gratis annuleren
2 van 2zoals vermeld op elke aanbieding

Wat u voor uw geld krijgt

Paleiszalen, tuinen of allebei

Twee tours met bijna dezelfde naam en bijna een factor vier verschil in prijs.

Bij de tour van €16 kiest u bij het boeken: de Highlights Tour langs 22 zalen van het paleis, of alleen een tour door de tuinen met een erkende gids. Daarom is de duur een bandbreedte, een tot tweeënhalf uur. De beschrijving noemt het paleis UNESCO-werelderfgoed en zegt dat u de rijen overslaat.

De tour van €60 is één vast bezoek van twee uur: toegang zonder wachtrij, de staatsievertrekken en de tuinen, terwijl uw gids de geschiedenis van het paleis en de Habsburgers vertelt. Wilt u zalen en tuinen in één boeking, dan is dit de tour waarvan de tekst beide belooft.

Elke tour, actueel tarief

Schönbrunn en de andere paleistours naast elkaar

De twee tours in Schönbrunn, daarna de Hofburg, het Sisi Museum en het Belvedere ter vergelijking. Een streepje betekent dat de tour een bandbreedte opgeeft.

TourDuurPrijsWat u krijgtPrijs per uurScore
Vienna: Skip-the-Line Schönbrunn Palace & Gardens TourZonder wachtrij naar binnen in Schönbrunn Palace1 - 2.5 h€16Highlights Tour langs 22 paleiszalen—4.8 · 8,090
Vienna: Skip-the-Line Schönbrunn Palace and Gardens TourZonder wachtrij het paleis in2 h€60Staatsievertrekken en tuinen van Schönbrunn€29.824.8 · 1,990
Vienna: Skip-the-Line Sisi Museum, Hofburg and Gardens TourBinnenplaatsen en tuinen van de Hofburg2 - 2.5 h€53Sisi Museum en keizerlijke appartementen—4.8 · 8,012
Vienna: Hofburg Palace and Sisi Museum Skip-the-Line TourMet de groep zonder wachtrij bij de kassa2 - 4 h€218Keizerlijke appartementen en Sisi Museum—4.7 · 227
Vienna: Upper Belvedere & Permanent Collection Entry TicketToegang tot de vaste collectie90 min€24Toegang tot het museum Upper Belvedere€15.904.6 · 18,103

Welke, eerlijk gezegd

Welke paleistour u boekt als…

Vijf situaties, elk gekoppeld aan de tour waarvan de eigen tekst erbij past.

  • …u de paleiszalen wilt zien voor het minste geld

    De Highlights Tour langs 22 zalen voor €16, 4,8 uit 8.090 reviews.

  • …u vooral de tuinen wilt zien

    Dezelfde tour van €16 heeft een optie met alleen de tuinen en een erkende gids. Kies die bij het boeken.

  • …u zalen en tuinen in één keer wilt

    De tour van €60: staatsievertrekken en tuinen, twee uur, 4,8 uit 1.990 reviews.

  • …u vooral voor Sisi komt

    Haar museum zit in de Hofburg, niet in Schönbrunn. De tour van €53 omvat het Sisi Museum, de keizerlijke appartementen, binnenplaatsen en tuinen, 4,8 uit 8.012 reviews.

  • …u liever Klimt ziet dan een paleisinterieur

    Het toegangsticket voor Upper Belvedere van €24, met de vaste collectie en de schilderijen van Klimt, 18.103 reviews, de meeste van alle aanbiedingen op deze site.

Direct boeken

Bekijk data voor Schönbrunn en de paleizen in de buurt

Beide tours in Schönbrunn, plus de tickets voor de Hofburg en het Belvedere waarmee de meeste mensen ze vergelijken.

Vienna: Skip-the-Line Schönbrunn Palace & Gardens Tour
Zonder wachtrij naar binnen in Schönbrunn Palace8.090 reviews
1 - 2.5 h

Vienna: Skip-the-Line Schönbrunn Palace & Gardens Tour

★ 4.8 · 8,090 reviews

  • 1 tot 2,5 uur, rondleiding langs 22 paleiszalen
  • Zonder wachtrij naar paleis Schönbrunn
  • Alleen tuinen, met erkende gids
  • Gratis annuleren
Vienna: Skip-the-Line Schönbrunn Palace and Gardens Tour
Zonder wachtrij het paleis in1.990 reviews
2 h

Vienna: Skip-the-Line Schönbrunn Palace and Gardens Tour

★ 4.8 · 1,990 reviews

  • Twee uur, staatsiezalen en tuinen van Schönbrunn
  • Zonder wachtrij het paleis in
  • Gids over Habsburgse geschiedenis
  • Gratis annuleren
€60€29.82 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Vienna: Skip-the-Line Sisi Museum, Hofburg and Gardens Tour
Binnenplaatsen en tuinen van de Hofburg8.012 reviews
2 - 2.5 h

Vienna: Skip-the-Line Sisi Museum, Hofburg and Gardens Tour

★ 4.8 · 8,012 reviews

  • 2 tot 2,5 uur, Sisi Museum en keizerlijke vertrekken
  • Binnenplaatsen en tuinen van de Hofburg
  • Rondleiding door het Hofburg-complex
  • Gratis annuleren
Vienna: Upper Belvedere & Permanent Collection Entry Ticket
Raakt snel uitverkocht18.103 reviews
90 min

Vienna: Upper Belvedere & Permanent Collection Entry Ticket

★ 4.6 · 18,103 reviews

  • 1,5 uur, toegang tot het Upper Belvedere
  • Toegang tot de vaste collectie
  • Raakt snel uitverkocht
  • Gratis annuleren
€24€15.90 / uur
Beschikbaarheid bekijken→

Is het het waard

Is de duurdere tour door Schönbrunn het geld waard?

Volgens de cijfers zelden. De twee tours hebben dezelfde score van 4,8; de goedkopere heeft 8.090 reviews tegenover 1.990, en het verschil is €44. Wat u volgens de beschrijvingen voor het extra geld krijgt, is een vast bezoek met de staatsievertrekken en de tuinen samen, met onderweg het verhaal van de Habsburgers.

Voor een privégids in een paleis zit de tour op deze site in de Hofburg, niet hier: de tour van €218 slaat met uw groep de rij bij de kassa over en omvat de keizerlijke appartementen en het Sisi Museum, twee tot vier uur, 4,7 uit 227 reviews.

De hop-on hop-off bus van €34 noemt Schönbrunn Palace op zijn route; de beschrijving zegt niet dat toegang tot het paleis inbegrepen is.

Eerst door het centrum lopen? Elf wandelingen met gids vanaf €25 gaan langs de Hofburg en St. Stephen’s.

Wandeltours→

Alle 65 tours in Wenen op één pagina, te filteren op prijsklasse vanaf minder dan €46.

Alle tours in Wenen, op prijs→

Veelgestelde vragen

Vragen over een rondleiding door Schönbrunn Palace

Wat kost een rondleiding door Schönbrunn Palace?

Op deze site €16 voor de Highlights Tour langs 22 zalen of de optie met alleen de tuinen, en €60 voor een tour van twee uur door de staatsievertrekken en tuinen. De prijs aan de kassa van het paleis zelf staat niet in deze aanbiedingen.

Slaan de tours in Schönbrunn de rij over?

Ja. Beide beschrijvingen zeggen dat: bij de tour van €16 slaat u de rijen over, de tour van €60 noemt toegang zonder wachtrij.

Hoe lang duurt een tour door Schönbrunn?

Een tot tweeënhalf uur bij de tour van €16, afhankelijk van de optie; twee uur bij die van €60.

Kan ik alleen de tuinen bezoeken?

Ja, met de tour van €16, die een tuinentour met een erkende gids aanbiedt.

Zit het Sisi Museum in Schönbrunn?

Niet volgens deze aanbiedingen. Het Sisi Museum hoort bij de tours in de Hofburg: €53 in een groep, €218 met uw eigen gezelschap.

Kan ik annuleren?

Beide tours in Schönbrunn tonen op het moment van schrijven gratis annuleren. De uiterste termijn staat op de actuele aanbieding.

Verder lezen

Meer gidsen over Wenen

Vienna: Guided Walking Tour of City Center Highlights

★ 4.7 · 5,658 reviews · 2 uur

€25onze topkeuze Bekijk data→