Vienna Sightseeing Tour
Bekijk tours

Dagtocht naar Slowakije

Dagtocht naar Bratislava vanuit Wenen: per boot, via een burcht of privé

Een dagtocht naar Bratislava vanuit Wenen begint bij €92 voor een dag van 11,5 uur: met de bus naar Bratislava, een wandeling door de oude binnenstad en per boot terug naar Wenen langs de rivierlandschappen. Het is de meest beoordeelde van de vijf aanbiedingen op deze pagina, een 4,2 uit 1.531 beoordelingen. Voor €100 voegt een dag van acht uur met gids Hainburg en Devín Castle toe, een 4,5 uit 303 beoordelingen. Een privédag van zes uur met een lokale gids en vervoer van deur tot deur vanaf uw hotel kost €410, en een dag van dertien uur die Budapest toevoegt €139. Alle vijf vermelden gratis annuleren.

Daken van de oude binnenstad van Bratislava en een kathedraaltoren boven de rivier, met een verkeersbrug en een rivierschip

Snel antwoord

Het korte antwoord. Voor de oude binnenstad tegen de laagste prijs: de dag van €92 met een boottocht terug, 1.531 beoordelingen met een 4,2. Voor een burcht op de route en een hogere beoordeling: de Devín Castle-dag via Hainburg voor €100, met een 4,5. Voor een auto en een gids voor uzelf: de privétocht van €410. Voor een dagtocht naar Bratislava vanuit Wenen die ook Budapest aandoet: de dag langs twee hoofdsteden van €139.

Dagtocht naar Bratislava vanuit Wenen in één oogopslag

Aanbiedingen op deze pagina
5 dagtochtenvanaf €92
Laagste prijs
€92heen per bus, terug per boot, 11,5 uur
Meest beoordeeld
1.531 beoordelingende dag met boot terug, een 4,2
Via Devín Castle
€1008 uur, ook Hainburg
Burchten en een ondergronds meer
€19410,5 tot 12 uur, een 4,8
Privé, van deur tot deur
€4106 uur, 5,0 uit 3 beoordelingen
Ook met Budapest
€13913 uur, een 4,7
Laagste prijs per uur
€7.98de dag met boot terug
Kortste dag
6 uurde privétocht
Langste dag
13 uurBratislava met Budapest
Gratis annuleren
5 van 5vermeld bij elke aanbieding

Vijf manieren om de dag te besteden

Wat elke dagtocht naar Bratislava vanuit Wenen omvat

Oude binnenstad, een burcht, een privéauto, een tweede hoofdstad of kastelen bij Wenen: kies eerst de dag.

Heen per bus, terug per boot, €92. Met de bus van Wenen naar Bratislava, een wandeling door de oude binnenstad en per boot terug langs de rivierlandschappen. De speedboot uit de titel is de weg naar huis. 11,5 uur, een 4,2 uit 1.531 beoordelingen.

Via Hainburg en Devín Castle, €100. Een dagtour met een deskundige gids die naast Bratislava ook Hainburg en Devín Castle bezoekt, voor geschiedenis en uitzichten. Acht uur, een 4,5 uit 303 beoordelingen.

Privé, €410. Een lokale gids voor de historische oude binnenstad en de burcht, en vervoer van deur tot deur vanaf uw hotel in een privéauto. Zes uur, de kortste dag hier; een 5,0, uit drie beoordelingen.

Met Budapest, €139. Dertien uur met een gids: de kronkelende keienstraatjes van Bratislava, daarna de grandeur van Budapest. Een 4,7 uit 312 beoordelingen.

Kastelen en een ondergronds meer, €194. Lees deze goed. Bratislava staat in de titel, maar de beschrijving noemt het ondergrondse meer Seegrotte, Kreuzenstein Castle, Franzensburg Castle in het park van Laxenburg, Liechtenstein Castle en een diner in restaurant Marchfelderhof: de kastelen rond Wenen uit de titel. 10,5 tot 12 uur, een 4,8 uit 46 beoordelingen.

Direct boeken

Dagtocht naar Bratislava vanuit Wenen: de vijf aanbiedingen

Goedkoopste eerst, de privédag als laatste. Actuele prijzen en beoordelingen.

From Vienna: Guided Tour to Bratislava with Speed Boat Ride
Per boot terug langs de rivier1.531 beoordelingen
11,5 u

From Vienna: Guided Tour to Bratislava with Speed Boat Ride

★ 4.2 · 1,531 beoordelingen

  • 11,5 uur, bus naar de oude stad van Bratislava
  • Terug per boot over de rivier
  • Vertrek vanuit Wenen
  • Gratis annuleren
€92€7.98 / uur
Bekijk beschikbaarheid→
Vienna: Guided Bratislava & Devín Castle Tour via Hainburg
Dagtour met gids vanuit Wenen303 beoordelingen
8 u

Vienna: Guided Bratislava & Devín Castle Tour via Hainburg

★ 4.5 · 303 beoordelingen

  • Acht uur, Bratislava, Hainburg en kasteel Devín
  • Begeleide dagtour vanuit Wenen
  • Vertrek vanuit Wenen
  • Gratis annuleren
€100€12.49 / uur
Bekijk beschikbaarheid→
Day trips from Vienna: Bratislava and Budapest with Guide
Keienstraatjes van Bratislava312 beoordelingen
13 u

Day trips from Vienna: Bratislava and Budapest with Guide

★ 4.7 · 312 beoordelingen

  • 13 uur, dagtrip naar Bratislava en Budapest
  • Keienstraatjes van Bratislava
  • Minimaal 10 uur vooraf boeken
  • Gratis annuleren
€139€10.66 / uur
Bekijk beschikbaarheid→
Vienna / Bratislava: Castles around Vienna +underground lake
Kastelen Kreuzenstein en Lichtenstein46 beoordelingen
10,5 - 12 u

Vienna / Bratislava: Castles around Vienna +underground lake

★ 4.8 · 46 beoordelingen

  • 10,5 tot 12 uur, ondergronds meer Seegrotte
  • Kastelen Kreuzenstein en Lichtenstein
  • Diner in Marchfelderhof
  • Gratis annuleren
From Vienna: Private Bratislava Day Trip & Castle Visit
Vervoer van deur tot deur vanaf uw hotel3 beoordelingen
6 u

From Vienna: Private Bratislava Day Trip & Castle Visit

★ 5.0 · 3 beoordelingen

  • Zes uur, privé-dagtrip naar Bratislava
  • Hotelvervoer van deur tot deur
  • Oude stad en kasteel met gids
  • Gratis annuleren
€410€68.35 / uur
Bekijk beschikbaarheid→

Elke tocht, actuele prijs

Elke dagtocht naar Bratislava vanuit Wenen, geprijsd per uur

De prijs per uur volgt uit de opgegeven duur. De kastelendag verkoopt een bandbreedte aan uren, dus dat vak blijft leeg.

TourDuurPrijsWat u krijgtPrijs per uurBeoordeling
From Vienna: Guided Tour to Bratislava with Speed Boat RidePer boot terug langs de rivier11,5 u€92Per bus naar de oude binnenstad van Bratislava€7.984,2 · 1.531
Vienna: Guided Bratislava & Devín Castle Tour via HainburgDagtour met gids vanuit Wenen8 u€100Bratislava, Hainburg en Devín Castle€12.494,5 · 303
Day trips from Vienna: Bratislava and Budapest with GuideKeienstraatjes van Bratislava13 u€139Dagtocht naar Bratislava en Budapest€10.664,7 · 312
Vienna / Bratislava: Castles around Vienna +underground lakeKastelen Kreuzenstein en Lichtenstein10,5 - 12 u€194Ondergronds meer Seegrotte—4,8 · 46
From Vienna: Private Bratislava Day Trip & Castle VisitVervoer van deur tot deur vanaf uw hotel6 u€410Privédagtocht naar Bratislava€68.355,0 · 3

Welke, als…

Welke dagtocht naar Bratislava vanuit Wenen u boekt

Uitgewerkt op basis van de prijzen, duur en beoordelingen hierboven.

  • U wilt de oude binnenstad tegen de laagste prijs

    De dag van €92: heen per bus, een wandeling door de oude binnenstad, terug per boot. Een 4,2 uit 1.531 beoordelingen, het grootste aantal beoordelingen op deze pagina.

  • U wilt een burcht op de route

    De Devín Castle-dag via Hainburg voor €100. Die kost €8 meer dan de dag met boot terug en scoort 4,5 tegenover 4,2.

  • U wilt graag tijd op het water

    De aanbieding van €92 is de enige op deze pagina met een boot in de beschrijving: de terugweg naar Wenen gaat langs de rivierlandschappen.

  • U wilt een gids en een auto voor uzelf

    De privétocht van €410: zes uur, de oude binnenstad en de burcht met een lokale gids, vervoer van deur tot deur vanaf uw hotel. Een 5,0, uit drie beoordelingen.

  • U hebt één dag en wilt twee hoofdsteden

    De aanbieding van €139 is de dagtocht naar Bratislava en Budapest vanuit Wenen met de meeste beoordelingen: een 4,7 uit 312 beoordelingen, dertien uur met gids.

  • Kastelen interesseren u meer dan stadsstraten

    De dag van €194: het ondergrondse meer Seegrotte, drie kastelen en een diner in een restaurant op een landgoed, een 4,8 uit 46 beoordelingen.

Budapest op dezelfde dag? Twee aanbiedingen combineren het met Bratislava, vanaf €139.

Budapest vanuit Wenen→

De moeite waard?

Is een dagtocht naar Bratislava vanuit Wenen het geld waard

Op basis van de cijfers is de dag van €92 de beste prijs-kwaliteitkeuze: €7.98 per uur over 11,5 uur, met 1.531 beoordelingen erachter. De beoordeling, 4,2, is de laagste van de vijf. De Devín Castle-dag kost €8 meer, komt uit op €12.49 per uur en scoort een 4,5 uit 303 beoordelingen.

De privétocht kost €410 voor zes uur, €68.35 per uur. U betaalt voor de auto en de gids voor uzelf; met drie beoordelingen is de 5,0 een te kleine basis om meer te zeggen.

De dag langs twee hoofdsteden van €139 kost €10.66 per uur over dertien uur en scoort een 4,7 uit 312 beoordelingen. Staat Budapest toch al op uw lijst, dan bespaart een dagtocht naar Bratislava vanuit Wenen die het meeneemt u een tweede dag weg.

De andere tochten buiten de stad, waaronder Hallstatt, Salzburg en de Wachau, worden vergeleken op de pagina over dagtochten; korte tochten op het water staan op de pagina over boottochten.

Veelgestelde vragen

Dagtocht naar Bratislava vanuit Wenen: de antwoorden

Wat kost een dagtocht naar Bratislava vanuit Wenen?

Vanaf €92 voor de dag met een boottocht terug, €100 via Hainburg en Devín Castle, €139 met Budapest erbij, €194 voor de dag met kastelen en het ondergrondse meer, en €410 voor de privétocht met vervoer vanaf uw hotel.

Hoe lang duurt de dag?

Tussen zes en dertien uur. De kortste dagtocht van Wenen naar Bratislava hier is de privétocht van zes uur; de Devín Castle-dag duurt acht uur, de kastelendag 10,5 tot 12, de dag met boot terug 11,5, en de dag met Budapest dertien.

Kunt u per boot terug naar Wenen?

Ja, met de aanbieding van €92: met de bus naar Bratislava, een wandeling door de oude binnenstad en dan per boot terug naar Wenen langs de rivierlandschappen. 11,5 uur, een 4,2 uit 1.531 beoordelingen. De speedboot uit de titel is de terugreis.

Welke tocht bezoekt Devín Castle?

De dagtour met gids via Hainburg van €100: acht uur met een deskundige gids, Hainburg, Devín Castle en Bratislava. Een 4,5 uit 303 beoordelingen. De privétocht van €410 noemt de oude binnenstad en de burcht van Bratislava zelf.

Is er een privédagtocht naar Bratislava vanuit Wenen?

Ja, voor €410: zes uur met een lokale gids door de historische oude binnenstad en de burcht, met vervoer van deur tot deur vanaf uw hotel in een privéauto. De beoordeling is 5,0, uit drie beoordelingen.

Kunt u Bratislava en Budapest op één dag zien?

Twee aanbiedingen doen dat in dertien uur: de dag met gids van €139, een 4,7 uit 312 beoordelingen, en een aanbieding van €307, een 4,2 uit 26 beoordelingen. De pagina over Budapest vergelijkt de twee.

Is ophalen bij het hotel inbegrepen?

De privéaanbieding van €410 beschrijft vervoer van deur tot deur vanaf uw hotel. Bij de andere vier staat het vertrekpunt in elke aanbieding; lees dat voordat u boekt.

Kan ik de boeking annuleren?

Alle vijf aanbiedingen op deze pagina vermelden gratis annuleren. Controleer de termijn in de aanbieding voordat u betaalt.

Terug naar alle 65 tours in Wenen, per prijsklasse.

Alle tours→

Verder lezen

Meer gidsen over Wenen

Vienna: Guided Walking Tour of City Center Highlights

★ 4.7 · 5,658 reviews · 2 uur

€25onze topkeuze Bekijk data→