Vienna Sightseeing Tour
Bekijk tours

Vier aanbiedingen, vanaf €103

Dagtrip Salzburg vanuit Wenen: vier tours vergeleken

Een dagtrip naar Salzburg vanuit Wenen kost bij deze aanbieders vanaf €103, voor een dag van 14 uur die Salzburg combineert met Hallstatt, 4,6 uit 3.660 reviews. De enige tour die om Salzburg draait, is een dag van 12 uur in een kleine groep voor €147, maximaal 8 personen, met het geboortehuis van Mozart, alpendorpen en het merengebied, 4,8 uit 236 reviews. Vier tours in totaal, 12 tot 14 uur vanuit Wenen, tot €812 voor een privédag met Hallstatt en Melk Abbey erbij.

De oude stad van Salzburg aan de overkant van de rivier, koepels en de vesting op de heuvel erboven

Snel antwoord

Kort gezegd. Voor een dagtrip naar Salzburg vanuit Wenen met Salzburg als hoofdstop boekt u de dag in een kleine groep van €147: 12 uur, maximaal 8 personen, 4,8 uit 236 reviews. Wilt u ook Hallstatt zien, dan kosten twee tours €103: 14 uur met een 4,6 of 13 uur met een 4,4.

Dagtrip Salzburg vanuit Wenen in één oogopslag

Vergeleken tours
4elk 12 tot 14 uur
Goedkoopst
€103met Hallstatt, twee tours
Draait om Salzburg
€147kleine groep tot 8 personen
Meeste reviews
3.660 reviewsHallstatt en Salzburg, 4,6
Beste score
4,8dag in kleine groep, 236 reviews
Privé
€812met Hallstatt en Melk Abbey erbij
Reviews van alle 4
6.237op de actuele aanbiedingen

Apart of gecombineerd

Dagtrip Salzburg vanuit Wenen: apart, of samen met Hallstatt

Eén tour is opgebouwd rond Salzburg; drie delen de dag met Hallstatt.

Salzburg voorop, kleine groep: €147

12 uur met maximaal 8 personen, door Salzburg, langs het geboortehuis van Mozart, alpendorpen en het merengebied, 4,8 uit 236 reviews. Het is de enige tour hier met Salzburg vooraan in de titel, en de best beoordeelde van de vier.

Salzburg met Hallstatt: twee tours voor €103

De dag van 14 uur bezoekt het dorp Hallstatt en de historische stad Salzburg, 4,6 uit 3.660 reviews, de tour met de meeste reviews op deze pagina. De dag van 13 uur omvat Salzburg en Hallstatt tussen alpentoppen en meren, 4,4 uit 2.318 reviews. Dezelfde prijs; de eerste duurt een uur langer en scoort twee tienden hoger.

Privé, met Hallstatt en Melk Abbey: €812

13 uur met een privégids en vervoer van deur tot deur, drie stops op één dag, 4,4 uit 23 reviews. De prijs betaalt u voor de privacy en de derde stop; de score rust op veel minder reviews dan die van de groepsdagen.

Direct boeken

Boek een dagtrip Salzburg vanuit Wenen, meeste reviews eerst

Alle vier, gesorteerd op aantal reviews. Actuele prijzen; elke kaart opent het aanbod.

Day trips from Vienna: Hallstatt& Salzburg Scenic Experience
Dagtrip vanuit Wenen3.660 reviews
14 h

Day trips from Vienna: Hallstatt& Salzburg Scenic Experience

★ 4.6 · 3,660 reviews

  • 14 uur, dorp Hallstatt en Salzburg
  • Dagtrip vanuit Wenen
  • Langste tour hier
  • Gratis annuleren
€103€7.34 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Vienna: Hallstatt, Salzburg, Alps & Lakes Day Trip
Alpentoppen en meren2.318 reviews
13 h

Vienna: Hallstatt, Salzburg, Alps & Lakes Day Trip

★ 4.4 · 2,318 reviews

  • 13 uur, Hallstatt en Salzburg
  • Alpentoppen en meren
  • Minimaal 10 uur vooraf boeken
  • Gratis annuleren
€103€7.91 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Salzburg: Small-Group Day Trip from Vienna
Bestseller236 reviews
12 h

Salzburg: Small-Group Day Trip from Vienna

★ 4.8 · 236 reviews

  • Twaalf uur, Salzburg en het geboortehuis van Mozart
  • Kleine groep
  • Best verkocht
  • Gratis annuleren
€147€12.23 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
From Vienna: Hallstatt, Salzburg & Melk Abbey Private Tour
Vervoer van deur tot deur23 reviews
13 h

From Vienna: Hallstatt, Salzburg & Melk Abbey Private Tour

★ 4.4 · 23 reviews

  • 13 uur, Hallstatt, Salzburg en Melk Abbey
  • Vervoer van deur tot deur
  • Privégids
  • Gratis annuleren
€812€62.46 / uur
Beschikbaarheid bekijken→

Welke boeken

Welke dagtrip naar Salzburg vanuit Wenen bij u past

Alle cijfers komen van de aanbieding zelf.

  • U wilt Salzburg als hoofdstop

    De dag in een kleine groep van €147, 12 uur, 4,8 uit 236 reviews.

  • U wilt de laagste prijs

    €103 voor 14 uur of €103 voor 13; beide gaan ook naar Hallstatt.

  • U wilt een kleine groep

    De tour van €147 beperkt de groep tot 8 personen. De andere drie beschrijvingen noemen geen groepsgrootte, behalve de privédag.

  • U wilt dat het geboortehuis van Mozart genoemd wordt

    Alleen de beschrijving van €147 noemt het.

  • U wilt het privé

    €812 met een privégids en vervoer van deur tot deur, met Hallstatt en Melk Abbey erbij, 4,4 uit 23 reviews.

Elke trip, actueel tarief

Dagtrip Salzburg vanuit Wenen, prijs per uur

Alle vier met de prijs per uur. De dag van 14 uur voor €103 heeft het goedkoopste uur, €7.34.

TourDuurPrijsWat u krijgtPrijs per uurScore
Day trips from Vienna: Hallstatt& Salzburg Scenic ExperienceDagtrip vanuit Wenen14 h€103Het dorp Hallstatt en Salzburg€7.344.6 · 3,660
Vienna: Hallstatt, Salzburg, Alps & Lakes Day TripAlpentoppen en meren13 h€103Hallstatt en Salzburg€7.914.4 · 2,318
Salzburg: Small-Group Day Trip from ViennaHet merengebied van Sound of Music12 h€147Salzburg en het geboortehuis van Mozart€12.234.8 · 236
From Vienna: Hallstatt, Salzburg & Melk Abbey Private TourVervoer van deur tot deur13 h€812Hallstatt, Salzburg en Melk Abbey€62.464.4 · 23

Het eerlijke antwoord

Is een dagtrip naar Salzburg vanuit Wenen 12 tot 14 uur waard?

De kleine groep heeft de beste score; de groepsdag heeft de reviews.

Alle vier tours hier zijn lange dagen: minstens 12 uur. De kleine groep van €147 scoort 4,8 uit 236 reviews; de dag van €103 scoort 4,6 uit 3.660 reviews. Voor €44 extra krijgt u een groep van maximaal 8 personen en een dag rond Salzburg, zonder Hallstatt.

De twee tours van €103 verschillen in de cijfers: 3.660 reviews met een 4,6 voor 14 uur tegenover 2.318 met een 4,4 voor 13. Bij dezelfde prijs is de langere dag met de hogere score voor de meeste mensen de betere dagtrip naar Salzburg vanuit Wenen.

De privédag van €812 scoort 4,4 uit 23 reviews. Boek die voor een privégids en drie stops, niet voor een sterkere score: het is de enige privédagtrip naar Salzburg vanuit Wenen op deze pagina.

Meer tijd in Hallstatt? Zeven tours naar Hallstatt, vanaf €67, vergeleken op een eigen pagina.

Tours naar Hallstatt vergeleken→

Veelgestelde vragen

Dagtrip Salzburg vanuit Wenen: de antwoorden

Kunt u vanuit Wenen een dagtrip naar Salzburg maken?

Ja. Vier tours doen het in 12 tot 14 uur, van €103 tot €812. Drie daarvan gaan ook naar Hallstatt.

Wat kost een dagtrip naar Salzburg vanuit Wenen?

€103 voor de twee groepsdagen met Hallstatt, €147 voor de dag in een kleine groep rond Salzburg en €812 voor een privédag met Hallstatt en Melk Abbey.

Hoe lang duurt een dagtrip naar Salzburg vanuit Wenen?

12 uur bij de dag in een kleine groep, 13 uur bij de dag langs Alpen en meren en bij de privédag, 14 uur bij de dag Hallstatt en Salzburg van €103.

Hoe groot is de groep?

Maximaal 8 personen bij de tour van €147. Bij de privédag bent u met uw eigen gezelschap. De twee beschrijvingen van €103 noemen geen groepsgrootte.

Gaat een van de tours naar het geboortehuis van Mozart?

De dag in een kleine groep van €147 noemt het geboortehuis van Mozart. De andere drie beschrijvingen vermelden het niet.

Welke tour naar Salzburg heeft de beste score?

De dag in een kleine groep, 4,8 uit 236 reviews. Daarna de dag van 14 uur met Hallstatt met een 4,6, en de dag langs Alpen en meren en de privédag, beide 4,4.

Verder lezen

Meer gidsen over Wenen

Vienna: Guided Walking Tour of City Center Highlights

★ 4.7 · 5,658 reviews · 2 uur

€25onze topkeuze Bekijk data→